Home / ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Evimizi işyerimizi ısıtma ihtiyacını karşılama konusunda arızalanan kombi cihazlarının bakımı giderilmesi gibi konularda Merkez Kombi Servisimiz siz değerli müşterilerimizle beraberdirKaliteli hızlı bir ilke edinen kombi servisimizden hızlı bir kombi servisi istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak kombi servisimize ulaşabilir destek alabilirsiniz.

Bosch Classic Condense Kombi Hata – Arıza Kodları

Bosch Classic Condense Kombi A7 Hata – Arıza Kodu Sıcak Su Ntc Problemi.

Sıcak su kullanım sensöründe arıza olduğu zaman ekranda beliren arıza kodududur. Ntc sensörde arıza olduğu zaman, kablolarda kısa devre kopma olduğunda veya borularda nemlenme olduğunda bu sorun yaşanır. Bu durumda uzman yardımı almalısınız.

Bosch Classic Condense Arıza Kodları

Bosch Classic Condense Kombi A8 Hata – Arıza Kodu BUS Iletişim Kesintisi.

Bu arıza kombi bağlantı kablolarında sorun olduğunu gösterir. Veya termostat sorunu da yaşanıyor olabilir. Kullanıcı olarak cihaza müdahaleniz söz konusu olamaz. Bu sebeple Bosch Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Bosch Classic Condense Kombi B1 Hata – Arıza Kodu Kod Anahtarı Algılanmıyor.

Kod anahtarının algılanmadığını belirten arıza kodudur.Kod anahtarını yerine doğru bir şekilde takın, numarasını kontrol ettikten sonra gerekirse değişimini sağlayın. Bu uygulamalar uzman servis ekibi içindir. Kullanıcı olarak cihaza kesinlikle müdahalede bulunmayın.

Bosch Classic Condense Kombi B2 Ve B3 Hata – Arıza Kodu Dahili Sorun.

Bu durumda cihaza müdahalede bulunmamanızı öneririz. Yapabileceğiniz herhangi bir işlem de bulunmamaktadır. Dahili sorun olduğu için ancak yerinde tespit yapılabilir. Bu sebeple de mutlaka uzman yardımı alın.

Bosch Classic Condense Kombi C6 Hata – Arıza Kodu Fan Görev Yapmıyor.

Kombi içerindeki önemli parçalardan olan fan motoru işlevini sağlamadığı zaman kombiden bu arıza kodunu alırsınız. Fanın çalışmadığını ve arıza olduğunu göstermektedir. Fanın yanı sıra sorun elektronik kartta da olabilmektedir. Net teşhis ve için mutlaka uzman yardımı alın.

Bosch Classic Condense Kombi CC Hata – Arıza Kodu Dış Hava Sensörü Algılanmıyor.

Dış hava sıcaklık sensörünün algılanmadığı zaman ekranda bu hata kodu çıkmaktadır. Dış hava sensörü dışarıya bağlantısı yapılan ve dışarının sıcaklığına göre kombiyi çalıştıran bir parçadır. Kombinizde dış hava sensörü var ise arızalıdır. Yoksa elektrik açısından bir sorun olabilir. Sorunun yerinde görülmesi ve müdahalenin de yerinde yapılması gerekmektedir.

Bosch Classic Condense Kombi D3 Hata – Arıza Kodu 8 Ve 9 Köprüsünün Eksik Olduğunu Ya Da Harici Sıcaklık Limitörünün Devreye Girdiğini Belirtir.

Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş ise ekranda bu hata kodu belirir. Bu durumda kullanıcı olarak yapabileceğiniz hiçbir işlem ya da müdahale bulunmaz. Mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Bosch Classic Condense Kombi D5 Hata – Arıza Kodu Harici Extern Sıcaklık Sensörünün Arızalı Olduğunu Belirtir.

Sensör ve kabloları kontrol edilmelidir. Sorun ne ise ona göre uzman servis ekibi tarafından müdahale yapılmalıdır. Yardım amacı ile Bosch Servisi’ni aramalısınız.

Bosch Classic Condense Kombi E2 Hata – Arıza Kodu Gidiş Sıcaklık Suyu Sensörü Sorunu.

Sıcaklık sensörünün arızalı olabileceğini veya kabloları ile alakalı bazı aksaklıkların söz konusu olabileceğini belirten arıza kodudur. Sensörde arıza, kablolarda kopukluk, kablolarda kısa devre, sensör borularında nemlenme olabilir. Servis yardımı alınız.

Bosch Classic Condense Kombi Arıza Kodları

Bosch Classic Condense Kombi E9 Hata – Arıza Kodu Aşırı Isınma Sorunu (STB) Emniyet Termostatı Devreye Girmiş.

Böyle bir hata kodu ile karşılaştığınız zaman önce su basınç kontrolü yapın. Basıncın düşük olmadığından emin olun. Düşük ise yani 1 barın altını gösteriyor ise cihaza su basın. Su basma uygulamasından sonra kombinin hangi konumda olduğuna bakın. Petek yani ısıtma konumunda ise kaloriferlerin vanalarını kontrol edin. Vanalarının açık olduğundan emin olun. En az 3 vana mutlaka açık olsun. Sorun devam ettiği sürece son kez resetleme işlemi yapabilirsiniz. Yine de bir sonuç alamazsanız eğer mutlaka servis yardımı alın. Ana eşanjörde kireç-tıkanma, üç yollu vanada konum değiştirme-ortada kalma, kalorifer filtresinde tıkanma, pompada sıkışma, tesisatta tıkanma durumlarında bu sorun yaşanabilir. Tespit ve müdahale kadar için de Bosch Servisi ile görüşmelisiniz.

Bosch Classic Condense Kombi EA Hata – Arıza Kodu Ateşleme Sisteminde Sorun Olduğunu Belirten Arıza Kodudur.

Kullanıcı olarak öncelikle Classic Condense kombinin gaz vanasının açık olup olmadığından emin olmalısınız. Kombinizin gaz giriş vanası açık mı ? buna bakmalısınız. Gaz vanası kapalı ise açmalısınız. Ardından birkaç resetleme işlemi uygulamalısınız. Sorun hala devam etmekte ise; ateşleme elektrodu ve kablosunda, iyonizasyon elektrodu ve kablosunda, elektronik kartta veya gaz armatöründe sorun olabilir. Net tespit kadar müdahale için de mutlaka servisi arayınız.

Bosch Classic Condense Kombi F0- F1 Hata – Arıza Kodu Dahili Hatadır.

Genel bir arıza durumudur. Teknik açıdan sorunu yerinde görmeden net bilgi vermek doğru olmaz. Teknik açıdan tespit ve adına mutlaka uzman yardımı alınız.

Bosch Classic Condense Kombi F7 Hata – Arıza Kodu Kombi Kapalı Olduğu Halde Cihaz Alev Algılamaya Devam Ediyor.

Cihazın kapalı olmasına rağmen alevin devam ettiği arıza durumunda öncelikle kombiye reset atın. Resetleme işlemini sorun devam ettiği sürece birkaç kez uygulayabilirsiniz. Maksimum 3 resetleme sonrasında sorun hala devam etmekte ise uzman yardımı alınmalıdır. İyonizasyon elektrodunda, gaz armatöründe veya anakartta sorun olabilir. Yerinde tespit ve müdahale önemlidir.

Bosch Classic Condense Kombi FA Hata – Arıza Kodu Gaz Kesik Olduğu Halde Alev Algılanmaya Devam Ediyor.

Gazın kapalı olmasına rağmen alevin hala devam ettiğini belirten arıza durumudur. Bu sorunda önce resetleme işlemi uygulamalısınız. Resetleme işleminden sonra da sonuç alamazsanız eğer servisi arayarak yardım talep etmekten başka çare yok demektir. Bu arıza durumunda muhtemel sebepler; gaz armatürü, iyonizasyon elektrodu veya anakart olabilmektedir.

Bosch Classic Condense Kombi Arıza Kodları

Bosch Classic Condense Kombi FD Hata – Arıza Kodu Reset Kilitlenmesi Sorunudur.

Reset butonuna uzun süreli basılı tutmanız sebebi ile reset tuşunun kilitlendiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda reset düğmesine yeniden basmayı deneyin. Bir kez basmanız yeterlidir. Sonuç alamıyorsanız eğer cihazı şalterinden kapatın bir süre sonra yeniden açın. Sorun düzelecektir.

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ zamanda aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz Uzman kombi teknik kadrosu güler yüzlü teknik servis elemanımız ile servis hizmeti sağlarken müşteri memnuniyetini planda tutmaktayız Merkez Kombi Servisi karşılaştığınız sorunları gidermek için her yanınızdadır Kombi cihazlarının kış aylarında yapılması gereken temizlik işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz Kombinizin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir Kombi bakımı yapılan cihazların hem ömürleri hemde kombi cihazınızdaki parçaların arızalanmaların önüne geçmiş olursunuzKombi bakımı yapılmayan cihazların arızalanma meydana gelmesi oldukça normaldir Kombi arızaları konusunda uzman kadromuz siz değerli müşterimize hızlı pratik bir şekilde çözümler üretmekte karşılaşılan problemi ortadan kaldırmaktadırKombi cihazlarınız arızalandığında kombinizi emin ellere teslim etmeniz oldukça önemlidirÇünkü kombinizi vergi levhası olmayan kimliği bilinmeyen kişilere teslim etmeniz kombinizin arızalanmasına veya ücret ödemenize neden olmaktadır

Tüm kombi markaları modelleri için teknik servis elemanlarımızın görev yaptığı kaliteli hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe semtlerine kombi servisi kombi bakımı petek temizleme gibi hizmetler vermektedir

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisimizi seçmeniz durumunda hem kaliteyi hemde hızı seçmiş olacaksınız Merkez Kombi Servisimiz alanında uzman eğitimli kombi teknik servis elemanlarından oluşmaktadır Kombi teknik servis personellerimizi düzenli bir şekilde testlere tutulmakta müşteri iletişiminin kuvvetlendirilmesi için kurumsal kimliğimizle iletişim dersleri verilmektedir Kombi servisimizden istediğiniz kombi hizmetinde eğer değiştirilen bir olması durumunda yıl Merkez Kombi güvencesi altında garantilenmektedir Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

İstanbul’da müşteri memnuniyeti endeksli çalışan kombi servisi diğer kombi servislerinden kendini sıyrılarak kendine önemli bir yer edinmiştir Kombi servisikombi bakımı petek temizleme konularında ilk sıralarda yer merkezimizin olanağıyla müşterilerimizin her her dakika bize ulaşmasını olanak sağlamaktayız Ayrıca müşteri hizmetleri servisimize gün değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi bakımı kombi hizmeti veren Merkez Kombi Servisi müşterilerinin sadece meydana gelen arızalarıyla değil ileride doğacak arızaları halletmeyi ilke edinmiştir Sadece satışta değil sonrasında müşterilerimize ilgiyi sonuna devam ettiren ender kombi servisiyiz Kombi Servisimize merkezinde bulunan arkadaşlarımız gece gündüz karşılaştığınız problemlerinizi gidermek için ellerinden gelenleri yapmak için çalışmaktadır zamanda ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere arkadaşlarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz Eğer sorununuz arızası değilse müşterimiz çözümleyebilecekse görevli arkadaşlarımız telefondan gerekli talimatları vererek sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur Eğer sorun merkezimizin talimatları ile giderilmeyecek büyük ise kısa zamanda bulunduğunuz adrese kombi servis elamanları yönlendirilecektir Bununla yetinmeyip ekibimiz kombi arızanızın son durumu hakkında detaylı bir analiz yaparak sizi bilgilendirecektir birimimizde bulunan uzman teknik servisimiz sorunlarınızı çok uzaktan halletme taraftarıdır Çünkü servis elamanlarını yollayıp kaybetmek veya sizin süre içinde mağdur olmanızı istemez

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombinizin yapmasını engellemek için mutlaka düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmalısınızKombi bakımı kombinizin ömrünü uzatacak kombinizin arızalanmasını engelleyerek bütçenizi sarsmasını engellemiş olacaksınız detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi cihazınızda sık sık arızalanmaların nedeni kombinizde yer elektronik mekanik malzeme kaynaklı olabilir Kombi servisimiz tarafından arızanın tespit işlemi gerçekleştilirArızanın nedeni olarak değiştirilmesi gerekiyor ise onayınız alınır değişim işlemi gerçekleştirilirYapılacak işlemler adresinizde gerçekleştirilir kombiniz çalışır tarafınıza teslim edilmektedir bir şekilde kombiniz arızalanması durumunda kombi servisimizi arayarak merkezimizde oluşturabilirsinizİstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe semtlere kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek öncelikle arızayı tespit edip ardından gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir Kombi servisimiz tüm kombi markaları modellerine hizmet vermekte olup tüm karşılaşılan arızaları gidermektedir Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe semtlerine faaliyet gösteren kalite güvenliği planda tutan bir şirkettir

Kombi servisimizde görev personellerimiz teknolojik yenilikleri yakından takiptedir kombi servisi olarak ise düzenli bir şekilde kombi konusunda personelimizi eğitim vermekteyiz zamanda müşteri ile iletişimini kuvvetlendirmek amaçlı iletişim verilmektedir

Merkez Kombi Servisi olarak kombi cihazınız için bir şekilde kombi tamiri için çağırdığınızda uzman kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelmektedirDetaylı bir incelemenin ardından arızanın olduğu noktaya gerekli müdahale edilmektedirEğer arızanın nedeni elektronik mekanik ise müşterinin onayını verildikten sonra değişim işlemi gerçekleştirilirDeğiştirilen kombi parçası Merkez Kombi Servisi tarafından yıl garanti kapsamındadır

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi cihazınızın sık sık arızalanma meydana geliyor ise mutlaka kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir Kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombi cihazınızın malzemeleri kontrol edilmekte elektronik mekanik parçalara hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir Kombi bakımı kombi cihazınızın ömrünü uzattığı gibi zamanda verimli enerji oluşturmasını sağlamaktadır Merkez Kombi Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise kombinizin petek temizleme işlemini mutlaka yaptırmalısınız Çünkü kombi peteklerinin yeterince ısınmaması kombi cihazınızın enerji tüketimi anlamına gelmektedir nedenle kombi petek temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz Kombi servisimizin kullandığı tüm cihazlar son teknolojik ürünlerdir Kombi Servisimizde görev kombi teknik servis elemanlarımız müşteri odaklı bir şekilde çalışmaktadır nedenle kombi çalışanlarımız kombinizin kullanımı yapılması gerekenler konusunda sizlere detaylı bilgi verecektirVerilen bilgilere dikkat ederseniz doğalgaz faturasında düşüş olacağını kombinizin düzenli çalıştığını göreceksiniz

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz

Merkez Kombi Servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasının Maltepe ilçesinde faaliyet’e başlamış Anadolu yakasındaki tüm ilçe semtlere kombi servisi hizmeti vermekteyiz

Kombi Servisi olarak kombi arızaları kombi bakımı kombi petek temizleme konularında çözüm üretiyoruz Kombi cihazınızın modeli olursa olsun tüm kombilere hizmet vermekteyizKombi cihazınızın arızalandığını merkezimize iletmeniz yeterlidir Kombi Servisimiz belirttiğiniz adrese uzman teknik servis elemanlarını gönderecek detaylı tespitinin ardından kombi cihazınızı edecektir Kombi servisimizde görev teknik servis elemanlarımız kombi alanında özel egitimler almakta özel sertifikalıdır nedenle kombinizin arızalanması durumunda hızlı bir şekilde müdahale etmektedir Kombi cihazınızda meydana gelmesi durumunda kısa sürede servis yetkililerimiz tarafından hızlı bir şekilde tespit edilmektedir Arızanın tespit aşaması çok önemlidir Kombi alanında uzman olmayan kişiler arızayı bulamaz sorunun tesisatından kaynaklandığını belirtir arızaya çözüm üretemez gibi nedenlerden dolayı kombi tespiti için Merkez Kombi Servisimizi tercih etmelisinizKombi cihazınızda karşılaşılan arızanın tespitini arızanın giderilmesi için kombi teknik servis elemanımız size yapılacak çalışma fiyat konusunda detaylı bilgi verecektir

ŞİLE AHMETLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Merkez Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi cihazlarının arızalanmasını engellemek için kombi bakımlarını düzenli bir şekilde her yıl yaptırılmasıdır sayede kombi cihazının ömrü uzayacak hemde verimli bir enerji elde ederek doğalgaz faturasından tasarruf sağlanacaktır. AHMETLİ Kombi Servisi firmamız tüm tespit onarım çalışmalarını yaparken kaliteden uygun fiyat politikasından ödün vermez Biz müşterilerimize piyasa koşullarına uygun bir şekilde işçilik fiyatları veririz merkezimi arayarak kombi bakımıkombi arızaları petek temizleme servisi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz merkezi numaramız 0216 376 376 no’dan hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 376 ulaşabilirsiniz.